Klubowe newsy

10 kolejka bez punktów również dla rocznika 2006 :(
10 kolejka bez punktów również dla rocznika 2006 :(

10 kolejka bez punktów również dla rocznika 2006 :(

W środę 7 listopada Młodzicy D1 rozegrali zaległe spotkanie 10 kolejki II ligi okręgowej WZPN. Suchary Suchy Las zmierzyli się na własnym boisku z niepokonaną w tej rundzie SF M. Drajera.

Przez pierwszych kilka minut gra była wyrównana, jednak bardzo szybko to Goście zaczęli przejmować inicjatywę i coraz częściej zagrażali naszej bramce. Kilka dobrych interwencji naszego bramkarza Adama Siwka niestety nie urchroniło naszej drużyny od straty dwóch bramek w 8 i 15 minucie meczu.
Po tych golach nasi chłopcy poderwali się jeszcze do walki i stworzyli kilka groźnych sytuacji pod bramką drużyny Gości. Niestety, po naszej stronie zabrakło skuteczności i odrobiny szczęścia. Za to zawodnicy SF Drajera skwapliwie wykorzystali nasze otwarcie się na grę i przeprowadzili dwukrotnie szybkie kontrataki zakończone kolejnymi bramkami.
Do szatni schodziliśmy więc z wynikiem 4:0 a wszystkie bramki dla Gości w pierwszej połowie zdobył Patryk Uliński.

Druga połowa była zdecydowanie bardziej wyrównana. Suchary, nie mając nic do stracenia, zaczęli grać odważniej a przyjezdni, mając dobry wynik, trochę chyba odpuścili. Widać to było choćby po znacznie mniejszej ilości strzałów oddanych na naszą bramkę.
W 37 minucie na moment obudził w nas nadzieję Antek Fraska, który bardzo przytomnie zachował się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Gości i pokonał go technicznym lobem, strzelając pierwszą bramkę dla Sucharów. Warto tu podkreślić, że była to dopiero szósta bramka stracona przez zespół M. Drajera w tym sezonie!
Niestety, 5 minut później Jan Drajer dobija nas, strzelając piątego gola dla SF Drajera i ustalając końcowy wynik na 5:1

Tym samym zespół M. Drajera pozostaje niepokonany w rundzie jesiennej, a nas czeka bardzo ważne spotkanie z SPN Szamotuły już w niedzielę 11 listopada. Najważniejsze teraz, to zapomnieć jak najszybciej o dzisiejszym meczu i za 4 dni zakończyć rundę miłym akcentem.

Bramki dla Sucharów strzelali:
Antek Fraska (37')

Skład:
Adam Siwek (Szymon Robak) - Karol Torba, Leon Napierała, Oskar Silski, Antek Fraska, Stasiu Pryciński, Mateusz Górka, Kacper Walkowiak, Mateusz Gzieło, Kacper Mazur, Sebastian Gierka, Mateusz Gierka<< powrót