Klubowe newsy

Co słychać u Trampkarzy Młodszych
Co słychać u Trampkarzy Młodszych

Co słychać u Trampkarzy Młodszych

W sezonie 2020/2021 podstawową zmianą dla rocznika 2007 było przejście na piłkę 11 osobową.
Nie zmienił się skład sztabu szkoleniowego – drugi rok drużynę prowadzą trenerzy Dawid Kaniewski i Wojciech Gerke. Zmienił się jednak skład drużyny – dołączyli do nas: Paweł Nabzdyk, Ignacy Kostrzewa, Kacper Tuliszka, Oliwier Potok, Łukasz Wychocki, Maurycy Rajewski, Jakub Daniszkowicz, Antoni Król, Dominik Hofman, którzy wcześniej reprezentowali barwy Poznaniak Poznań, Błękitni Owińska, RedBox, do drużyny powrócił również bramkarz Mateusz Muszyński, który od Sucharów miał roczną przerwę szlifując sprawność ogólną w BasketTeam Suchy Las. Z gry zrezygnował były kapitan zespołu Szymon Wagner, który postanowił w 100% poświęcić się koszykówce.
Zespół otrzymał również drugi komplet meczowy, który w centralnym punkcie ma logotyp nowego Partnera Sucharów - VW Rzepecki-Mroczkowski.

Runda wiosenna w sezonie 2019/2020 nie została rozegrana, więc z niecierpliwością oczekiwano powrotu na boiska. Podczas przygotowań do ligi trenowaliśmy na obiektach w Suchym Lesie oraz udaliśmy się na obóz przygotowawczy do Lubasza. W sierpniu rozgrywki I ligi wojewódzkiej C2 ruszyły – i już w pierwszym meczu cieszyliśmy się zdobyciem 3 pkt. Emocjonujący i wyrównany mecz z Calcio Wągrowiec zakończył się zwycięstwem 4:3. Kolejny mecz był dla nas jak zimny prysznic – głodni grania i niesieni zwycięstwem z pierwszego spotkania dość brutalnie spadliśmy na ziemię przegrywając z Błękitnymi Wronki 7:1. Jazda kolejką górską – tak po krótce można opisać to co działo się w rozgrywkach dalej. 3 dni po blamażu z Błękitnymi Wronki pokonaliśmy faworyzowaną Wartę Poznań 3:0 i jesteśmy jedynym zespołem, do tej pory, który zabrał im punkty i strzelał bramki. Kolejne mecze to zwycięstwo z Unią Swarzędz oraz Orlikiem Poznań. Niestety punkty straciliśmy z AP Reissa i Mieszko Gniezno. Dorobek 12 pkt. na ten moment daje nam miejsce w środku tabeli i otwartą drogę po miejsce na podium. Przed nami mecze z Koziołkiem Poznań i Lechem Poznań, które na pewno postaramy się wygrać!
Jesienna runda rozgrywek przyniosła niestety poważną kontuzję kolana Kacprowi Tuliszce, który
w meczu z Wartą Poznań rozegrał ostatnie minuty w tym sezonie. Trzymamy kciuki za jego zdrowie
i szybki powrót na boisko!<< powrót