Klubowe newsy

KOMUNIKAT ZARZĄDU
KOMUNIKAT ZARZĄDU

KOMUNIKAT ZARZĄDU

DRODZY RODZICE, ZAWODNICY!

Od kilku tygodni nasza Sucharowa społeczność walczy z przeciwnikiem, który ogranicza nam możliwość spełniania pasji jaką jest gra w piłkę nożną, a Wam zabiera radość z kibicowania. Zawieszone rozgrywki i zamknięte boiska stały się faktem, ale SUCHARY TO MY i RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO!!!

Jak zauważyliście, nie poddajemy się i podejmujemy walkę, która przybrała formę treningów zdalnych w ograniczonych warunkach. Codziennie obserwujemy poczynania naszej młodzieży na przydomowych trawnikach, na korytarzach i w pokojach naszych domów i mieszkań, a nawet w garażach i halach garażowych. Trenerzy również w tym czasie nie próżnują, wykorzystują ten czas na opracowanie planów treningowych, tworzenie konspektów, duży nacisk kładą na rozwój - zdobywają nową wiedzę uczestnicząc w organizowanych kursach online i czekają z niecierpliwością na to, by móc znowu spotkać się na boisku. Do tego czasu monitorować będą wysiłki zawodników i zaangażowanie w treningi indywidualne.

Sytuacja, z którą mamy obecnie do czynienia spowodowała wiele niedogodności organizacyjnych i finansowych. Jako Zarząd cały czas podejmujemy szereg działań mających na celu dalszy rozwój SUCHARÓW i jesteśmy WAM bardzo wdzięczni za wsparcie jakie od WAS otrzymujemy. Stowarzyszenie utrzymuje się z głównie ze składek członkowskich, nie ma więc możliwości całkowitej rezygnacji z tego źródła finansowania. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z WAS także codziennie podejmuje walkę w tych trudnych warunkach, dlatego decyzją Zarządu od kwietnia na czas zawieszenia treningów obowiązywać będą nowe stawki składki członkowskiej, tj:

- 60 złotych miesięcznie dla mieszkańców Gminy Suchy Las

- 90 złotych miesięcznie dla pozostałych zawodników.

Od wielu z WAS otrzymujemy sygnały i deklaracje, że pomimo obecnie trudnego okresu dalej będziecie wspierać SUCHARY na dotychczasowym poziomie finansowym i jesteśmy WAM za to niezmiernie wdzięczni. Dla klubu liczy się każda złotówka i zapewniamy WAS, że nasze wspólne wysiłki nie pójdą na marne i zrobimy wszystko by utrzymać tendencje rozwojowe Sucharów.

SUCHARY TO MY i RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO, więc podejmujemy walkę. Niech zawodnicy dalej z pełnym zaangażowaniem wypełniają zalecenia trenerów i piłkarska pasja dalej się w nich rozwija. Jesteśmy pełni podziwu dla ich dotychczasowych osiągnięć i z wielką przyjemnością obserwujemy ich codzienne dokonania. Liczymy, że już wkrótce spotkamy się na boiskach i podejmowane teraz przez nas wszystkich wysiłki przyniosą wymierne efekty.

Apelujemy również do WAS i do CHŁOPAKÓW o stosowanie się do powszechnie obowiązujących zaleceń epidemiologicznych. Zdajemy sobie przy tym sprawę, że jest to trudne, piłka nożna jest grą zespołową i wiemy jaką niedogodnością są treningi bez kolegów. Postarajmy się jednak dołożyć wszelkich starań, abyśmy możliwie szybko i w pełnym gronie ponownie cieszyli się z rozwoju naszych SUCHARÓW!!!

Zarząd TMS Suchary Suchy Las<< powrót