Klubowe newsy

Młodzicy Starsi już grają

Suchary z rocznika 2006 wiosenną rundę rozpoczęli tydzień wcześniej - od przełożonego meczu 21 kolejki z liderem II ligii - SF Drajera.

Mobilizacja zawodników przed meczem była bardzo duża. Każdy zdawał sobie sprawę, że przyjdzie się nam zmierzyć z drużyną, która w rundzie jesiennej nie przegrała ani jednego spotkania. Początek potwierdził tylko, że spotkanie nie będzie należało do łatwych. W piątej minucie przegrywaliśmy 1:0. Na szczęście chłopcy szybko wzięli się w garść i Antek Fraska w 11 minucie doprowadza do remisu a minutę później strzela drugiego gola i jest już 2:1 dla Sucharów. Niestety, przeciwnicy nie pozostają dłużni i na przerwę schodzimy z wynikiem 3:2 dla Gospodarzy.

Druga połowa odbywa się w zasadzie pod dyktando naszej drużyny. Zdecydowanie przeważamy na boisku i wypracowujemy kilka naprawdę groźnych sytuacji. Niestety - wciąż brakuje nam dobrego wykończenia i bramki. Ta wpada w końcu w 48 minucie po strzale Alana Skulawika, który po raz kolejny pokazuje, że na boisku liczą się nie tylko walory fizyczne. Doprowadzamy do remisu 3:3 i nie tracimy chęci na zwycięstwo. Chłopcy nie zadawalają się remisem i stawiają wszystko na jedną kartę, atakując bramkę przeciwnika. Jak to często w takich sytuacjach bywa, po jednej z naszych akcji rusza groźna kontra i mimo naszej zdecydowanej przewagi w drugiej połowie meczu, tracimy bramkę w 59 minucie. Mecz kończy się wynikiem 4:3 dla SF Drajera a my po pierwszym ligowym spotkaniu pozostajemy z takim samym bilansem punktowym.

Za tydzień kolejny ważny mecz o cenne punkty - tym razem zmierzymy się również na wyjeździe z Orlikiem Poznań. Zapraszamy do kibicowania swoim dzieciom!