Klubowe newsy

Seniorzy - remis, tylko remis...

Niestety z trudnego terenu wywozimy tylko punkt. Szturm Junikowo - Suchary Suchy Las 3-3 (2-1)
Michał Jaśkowiak ⚽️
Michał Ratajski ⚽️ Marcin Grabowski ????️
Mateusz Adamczak ⚽️ Kosma Kubiak ????️

Niestety z trudnego terenu wywozimy tylko punkt. Całe spotkanie przebiegało pod nasze dyktando, ale to jednak my trzykrotnie musieliśmy gonić wynik. Najpierw gola dla naszej drużyny zdobył precyzyjnym strzałem Michał Jaśkowiak dając nam wyrównanie na 1-1, chwilę później straciliśmy jednak bramkę i na przerwę schodziliśmy przegrywając. W drugiej połowie kluczową zmianę dał Michał Ratajski, który zdobył swoją pierwszą bramkę w sezonie ! Chwilę później ponownie przegrywaliśmy, było już niestety 2-3. Do końca jednak napieraliśmy i w 90 minucie do remisu doprowadził Mateusz Adamczak. Masa strzałów, brak szczęścia i skuteczności podsumowane zostały stratą dwóch punktów, ale z drugiej strony szanujemy punkt i szykujemy się na kolejny mecz!

MVP - bohater ostatniej akcji - Maciej Radzicki ⚽️????