Klubowe newsy

Trampkarze - postraszyliśmy lidera

2:0 dla Sucharów po pierwszych 10 minutach gry z Poznańską 13-tką, a potem...

Na mecz z Poznańską 13-tką jechaliśmy przygotowani na ciężką walkę. Być może dlatego drużyna wyszła na boisko maksymalnie skoncentrowana i zmotywowana. Efekt - po pierwszych 10 minutach gry, po bramkach Mateusza Gzięło (2' !!!) i Mateusza Górki (10'), prowadziliśmy 2:0 i wyglądało na to, że zdobędziemy cenne punkty na ciężkim terenie. Niestety, wówczas powtórzył się, jakże dobrze nam znany, scenariusz z poprzednich meczów (m.in. z Błękitnymi Owińska). Jeszcze przed przerwą, z rzutu karnego tracimy pierwszą bramkę i brzydko faulowanego bramkarza. Do szatni schodzimy z przewagą jednej bramki.

Po przerwie w 48 minucie na 2:2 strzela Norbert Kowalczyk z drużyny Gospodarzy i znów zaczyna robić się gorąco. Suchary rzucają się do odrabiania strat co przynosi efekty. Już w 51 minucie, po perfekcyjnym dośrodkowaniu Mateusza Górki z rzutu wolnego, Gospodarze po raz trzeci muszą wyciągć piłkę z bramki. Prowadzenie udaje się nam utrzymać przez kolejne 6 minut. Niestety w 57' Mateusz Wyszomirski pokonuje naszego bramkarza. Wynik 3:3 na nowo otwiera grę. Obie drużyny szukają zwycięzkiej bramki. Niestety więcej szczęścia sprzyja po raz kolejny naszym przeciwnikom. W ostatniej minucie gry strzelają gola na 4:3, a my kolejny raz  wracamy do domu bez punktów.

Jednak nie można się załamywać, trzeba walczyć nadal i ciężko pracować przez dalszą część sezonu. Głowa do góry chłopaki i walczymy dalej! Sezon jest długi i jeszcze nic straconego.

Poznańska 13 vs Suchary Suchy Las 4:3 (1:2)