Klubowe newsy

Trampkarze - wreszcie zwycięstwo!

Wygrywamy z Kotwicą Kórnik na własnym boisku 3:1! Wreszcie 3 punkty zostają u nas!

Do tego meczu przystępowaliśmy z wielką nadzieją na przełamanie. Jednak na pierwszą bramkę musieliśmy czekać aż do 36 minuty. Rzut rożny wykonywał Karol Torba. Piłka odbiła się od kilku zawodników i wylądowała pod nogami Filipa Siewkowskiego, który strzelił w światło bramki. W ostatniej chwili nogę dołożył jeszcze Dominik Kaczmarz, grający na codzień w drużynie Młodzików, zmieniając tor lotu piłki, co kompletnie zmyliło bramkarza gości. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:0.

W drugiej połowie nasi zawodnicy nie kazali nam długo czekać na kolejne gole. Już pięć minut po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę, po kolejnym rzucie rożnym piłkę do bramki skierował Mateusz Gzięło. Po drodze trącił ją jeszcze głową Alan Skulawik i to na jego konto sędzia Magdalena Krzemińska zapisała to trafienie.

Suchary ruszyły za ciosem i trzy minuty później cieszyliśmy się z wyniku 3:0 po pięknym strzale Karola Torby, który przytomnie zauważył daleko wysuniętego bramkarza gości i przelobował go strzałem z ok. 20 metrów.

W 75 minucie zawodnicy Kotwicy Kórnik przeprowadzili ładną akcję i strzelili gola kontaktowego. Na szczęście tym razem nasze Suchary szybko odzyskały koncentrację i nie pozwoliły na wydarcie sobie pierwszego ligowego zwycięstwa w tym sezonie.

Na ostatni już mecz rundy jesiennej, który ze względu na dwa świąteczne weekendy przełożony został aż na 14 listopada, wszystkich rodziców zapraszamy do Pobiedzisk, ul. Kiszkowska 7, na godz. 18:00

Suchary Suchy Las vs Kotwica Kórnik 3:1 (1:0)