Klubowe newsy

Trampkarze z kolejnym punktem
Trampkarze z kolejnym punktem

Trampkarze z kolejnym punktem

20 października rozegraliśmy wyjazdowy mecz z Liderem Swarzędz. Po remisie tydzień wcześniej z dużo wyżej notowanym Mieszkiem Gniezno, apetyty przed spotkaniem były spore.

Początek zaczął się obiecująco. Z meczu na mecz, coraz lepiej spisujący się Leon Napierała, którąś z kolei szarżę na bramkę przeciwnków zakończył już w 6 minucie golem. Kilka minut później dość przypadkowy rzut wolny, po poślizgnięciu się zawodnika Lidera, przyniósł naszym przeciwnikom rzut karny podyktowany za dotknięcie piłki ręką w polu karnym. Wprawdzie nasz bramkarz - Adam Siwek - wyczuł zamiary wykonującego jedenastkę Bartosza Sochy, i musnął rękawicą zmierzającą do siatki piłkę, jednak zabrakło mu kilku centymetrów, aby skutecznie wybić ją z bramki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Niestety, w drugiej połowie gospodarze postawili twarde warunki i mimo bardzo wielu sytuacji nie udało się już do końca meczu zmienić tego wyniku. Jeszcze tuż przed końcem swoją wielką szansę mieli gospodarze. Nasz bramkarz, dobrze dysponowany tego dnia, popełnił jednak błąd, który niemal kosztował nas utratę gola. Na szczęście rewelacyjny tego dnia Stasiu Pryciński po raz kolejny stanął na wysokości zadania i uratował remis, dający nam drugi punkt tej jesieni.

Zapraszamy na kolejny mecz 26 października o godz. 13:00 na boisku przy ul. Poziomkowej w Suchy Lesie. Zmierzymy się wówczas z Kotwicą Kórnik.

Lider Swarzędz vs Suchary Suchy Las 1:1 (1:1)
Bramki dla Sucharów strzelali:
⚽️ 6' Leon Napierała<< powrót